clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Bulvár: Jak vzniká novinková řada Siemensů x75
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Bulvár: Jak vzniká novinková řada Siemensů x75
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Bulvár - Informace z tajných zdrojů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jiji2004
všeználek
všeználek

Založen: 22. 09. 2004
Příspěvky: 743

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Máte z čínanů srandu, ale já používám čínskou bezdrát. myš - levnou, spolehlivou, drazí rozmazlení evropští dělníci se činanům dlouho smát nebudou. Nebudou mít co vyrábět. Crying or Very sad


Myslím, že je to je nedorozuměmí. Já se číńanům rozhodně nesměju - nemám k tomu jediný důvod - a myslím, že ani autor článku to nemyslel jako nějaké posmívání. Je to prostě recese - ptákovina - humor, tak to tak zkus brát Smile Jedna z věcí která je mi na těchto stránkách sympatická je právě to, že si zde uživatelé a moderátoři dokáží dělat legraci přímo z vlastního předmětu jejich zájmu (v tomto případě tedy z mobilních telefonů Siemens, potažmo z jejich výrobce). Navštívil-li si někdy, byť jen letmo, jiné fanouškovské stránky, jistě mi dáš za pravdu, že to zdaleka není pravidlem....

A o tom, že Evropa žije z podstaty a v podstatě na dluh se, myslím, přít nemusíme - to je jasné každému kdo není úplně mimo a jen trochu se dívá kolem sebe. Jen se to halt nechce nikomu změnit .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Bulvár - Informace z tajných zdrojů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group