clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - První podrobnosti o M75
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

První podrobnosti o M75
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
igi
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 14. 11. 2004
Příspěvky: 359
Bydliště: Banská Bystrica

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krokodýl napsal:
Ricky napsal:
Opravdu moc hezký... Kolik taková sranda stojí? A je odolnější než ostatní? Např co se týče vody, prachu, nárazům apod? Protože tohle je pro mého kámoše (truhlář) nejdůležitější kritérium... (Teď má ME45)


Ano u M75 je už garantováno krytí podle normy a to s označením IP54. Kdo se vyzná ví o čem je řeč. Doposud to bylo takové že to sice odolné je, ale radší to nikam neberte protože .... Přesnám označením typu krytí je vše jednoznačné.
a co znamena presne to oznacenie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

5862.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krokodýl napsal:
Ricky napsal:
Opravdu moc hezký... Kolik taková sranda stojí? A je odolnější než ostatní? Např co se týče vody, prachu, nárazům apod? Protože tohle je pro mého kámoše (truhlář) nejdůležitější kritérium... (Teď má ME45)


Ano u M75 je už garantováno krytí podle normy a to s označením IP54. Kdo se vyzná ví o čem je řeč. Doposud to bylo takové že to sice odolné je, ale radší to nikam neberte protože .... Přesnám označením typu krytí je vše jednoznačné.


Děkuji za odpověď... Smile

_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
igi
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 14. 11. 2004
Příspěvky: 359
Bydliště: Banská Bystrica

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BEZY napsal:
Radim Dudek napsal:
Sorry, tu odpověď jsem psal dřív, než tu bylo to rozlišení. Popravdě řečeno, to rozlišení 132*176 je nic moc už teď a oni ho chcou ještě další rok! Četl jsem článek, že rozdíl mezi 65 a 262 tisíci barvami je nerozeznatelný.

Rozdíl mezi 65k a 262k neni téměř žádný, ale zase na tom lze postavit dobrou reklamu.
Co se rozlišení týče, taky mě celkem sklamaly, ale co se dá dělat. Aspoň že zmenšily rozměry, snad to nebude tak zlý Neutral
ked zmensili ten displej a rozlisenie ostalo tak bude sice jemnejsi ale aj menej citatelny... (fonty budu mensie...) Hand
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co to znamená 2'2K it is color?
Jinak koukám, že SXG75 nebude mít OS Neutral To se mi nezdá

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Radim Dudek
badatel
badatel

Založen: 26. 05. 2004
Příspěvky: 106
Bydliště: Olomouc

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

igi napsal:
BEZY napsal:
Radim Dudek napsal:
Sorry, tu odpověď jsem psal dřív, než tu bylo to rozlišení. Popravdě řečeno, to rozlišení 132*176 je nic moc už teď a oni ho chcou ještě další rok! Četl jsem článek, že rozdíl mezi 65 a 262 tisíci barvami je nerozeznatelný.

Rozdíl mezi 65k a 262k neni téměř žádný, ale zase na tom lze postavit dobrou reklamu.
Co se rozlišení týče, taky mě celkem sklamaly, ale co se dá dělat. Aspoň že zmenšily rozměry, snad to nebude tak zlý Neutral
ked zmensili ten displej a rozlisenie ostalo tak bude sice jemnejsi ale aj menej citatelny... (fonty budu mensie...) Hand

Nechci nic říkat, ale Siemens a displeje, to je problém už od řady 55, vždycky jsou ty displeje tak průměrny ještě než se ty mobily začnou prodávat Sad

_________________
Siemens mobile - Designed for us



C35i -> C60 -> CX65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Radim Dudek napsal:
Nechci nic říkat, ale Siemens a displeje, to je problém už od řady 55, vždycky jsou ty displeje tak průměrny ještě než se ty mobily začnou prodávat Sad

A co SX1? Ten má dobrej displej. A SXG75 bude mít rozlišení 320*240!!

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

14900.34 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyzera dobre, ale design mobilu dost zaostava....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
igi
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 14. 11. 2004
Příspěvky: 359
Bydliště: Banská Bystrica

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Radim Dudek napsal:

Nechci nic říkat, ale Siemens a displeje, to je problém už od řady 55, vždycky jsou ty displeje tak průměrny ještě než se ty mobily začnou prodávat Sad
rada x65 mala na svoju dobu dobre displeje... ale toto je ubohe... ked sa pozrem na se w800i tak mi je do placu... d'oh!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Borix
veterán
veterán

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 1861

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čo sa vám nezdá. Však keď nechcete tak si mobil kúpiť tento rok nemusíte. A keď je reč o SE. Vieš koľko asi ten mobil stojí?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

igi napsal:
Radim Dudek napsal:

Nechci nic říkat, ale Siemens a displeje, to je problém už od řady 55, vždycky jsou ty displeje tak průměrny ještě než se ty mobily začnou prodávat Sad
rada x65 mala na svoju dobu dobre displeje... ale toto je ubohe... ked sa pozrem na se w800i tak mi je do placu... d'oh!

Bohužel Sad Ale jak sem psal, SXG75 bude už jiný kafe Dancing

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když neberu vyjímky jako nejlepší modely, tak bývají podprůměrny. Tím nechci říkat, že Siemensy jsou blby, jen že se už delší dobu táhne problém s displejema. U řady x65 to je lepší, ale taky se tou dobou, když byli novy dělaly mobily s mnohem lepšíma displejema. Ale to není zas až tak moc podstatny.
Návrat nahoru
Radim Dudek
badatel
badatel

Založen: 26. 05. 2004
Příspěvky: 106
Bydliště: Olomouc

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Když neberu vyjímky jako nejlepší modely, tak bývají podprůměrny. Tím nechci říkat, že Siemensy jsou blby, jen že se už delší dobu táhne problém s displejema. U řady x65 to je lepší, ale taky se tou dobou, když byli novy dělaly mobily s mnohem lepšíma displejema. Ale to není zas až tak moc podstatny.

Sorry, to jsem psal já.

_________________
Siemens mobile - Designed for us



C35i -> C60 -> CX65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Radim Dudek napsal:
Anonymous napsal:
Když neberu vyjímky jako nejlepší modely, tak bývají podprůměrny. Tím nechci říkat, že Siemensy jsou blby, jen že se už delší dobu táhne problém s displejema. U řady x65 to je lepší, ale taky se tou dobou, když byli novy dělaly mobily s mnohem lepšíma displejema. Ale to není zas až tak moc podstatny.

Sorry, to jsem psal já.

Jasně, chápu, ale je celkem možný, že v době představení a pak i začátku kritiky displejů, měl už řadu x75 navrženou a změna displeje už nepřicházela v ůvahu. Ale kdo ví? Třeba si Siemens myslí, že tohle rozlišení stačí Not talking

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BEZY napsal:
Radim Dudek napsal:
Sorry, tu odpověď jsem psal dřív, než tu bylo to rozlišení. Popravdě řečeno, to rozlišení 132*176 je nic moc už teď a oni ho chcou ještě další rok! Četl jsem článek, že rozdíl mezi 65 a 262 tisíci barvami je nerozeznatelný.

Rozdíl mezi 65k a 262k neni téměř žádný, ale zase na tom lze postavit dobrou reklamu.
Co se rozlišení týče, taky mě celkem sklamaly, ale co se dá dělat. Aspoň že zmenšily rozměry, snad to nebude tak zlý Neutral


No, s tím rozdílem mezi 65k barvami a 262k barvami plně souhlasím. Vždyť 65k barev je 16 bitů, 262k barev je 18 bitů, zlepšení jako hrom wink, ale aspoň něco. Už aby byly 24 bitové displeje Brick wall

Jinak, rozlišení displeje mě taky moc sklamalo Sad , 132x176 je fakt málo (dnes). Očekával bych něco kolem 240x320 (nemusí to být tolik, ale byl by to ideál), doufám, že chápete, jak to myslím...

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

14900.34 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Borix napsal:
Čo sa vám nezdá. Však keď nechcete tak si mobil kúpiť tento rok nemusíte. A keď je reč o SE. Vieš koľko asi ten mobil stojí?


No, ja si idem v juli kupovat novy siemens. Tak by mohli dake dobre aj spravit nie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group